Новини та статті

Пластикові пропуски та бейджі – вирішення проблем ідентифікації

пропуска и бейджи

Ідентифікація в офісі і на виробництві - як з цим розібратися?

Пластикові пропуска необхідні для ідентифікації даних і візуального контролю прохідності відвідувачів. Посвідчення особи використовують:

  • в якості пропуску в організацію, бізнес-центр або на будь-яке інше підприємство;
  • у громадському транспорті для оплати проїзду;
  • для посвідчення особи в медичних установах;
  • для організації робочого процесу в державних і комерційних організаціях.

Пластикові бейджі можуть слугувати як безконтактні пропуска. Для цього в процесі виготовлення в них впроваджується магнітна смуга або чіп. Це допомагає прискорити процес контролю і автоматизувати його.

У чому переваги пластикових пропусків перед паперовими аналогами

перепустки і бейджіВ основному паперові перепустки є одноразовими: на них розташована інформація про власника, нерідко на них надрукований унікальний QR-код для швидкої ідентифікації за допомогою сканера. Явний мінус паперового пропуску – його схильність до деформацій і пошкоджень.

Пластиковий варіант з магнітною смужкою або впровадженим чіпом має безліч переваг, серед яких варто виділити:

  • Надійний захист від випадкової втрати.
  • Використання якісних матеріалів в процесі виготовлення, які допомагають захистити виріб від негативних зовнішніх впливів.
  • Спрощення ідентифікації відвідувачів і співробітників організації.
  • Підвищення продуктивності роботи за рахунок наявності постійного контролю.
  • Спрощення експлуатації систем СКУД.
  • Підтримка іміджу компанії за рахунок розробки індивідуального дизайну. Це допомагає дотримуватися стилю компанії і постати перед новими клієнтами у вигідному світлі.

Виготовлення пластикових пропусків: чому це зручно і практично?

Друк бейджів на пластику здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання. Використовуючи матеріали високої якості вдається створити продукт, здатний прослугувати довгі роки своєму власникові. Для бейджів із пластику передбачені кліпси, які забезпечують надійне кріплення на одяг, що мінімізує можливість втрати.

Виготовлення пластикових перепусток актуально для впровадження в будь-яку сферу бізнесу, де важливо відстежувати відвідуваність і стежити за безпекою. Вони відмінно підійдуть для торгових точок, готельних комплексів і приватних фірм.

Для багаторазової персоналізації особистих даних підійдуть пластикові перепустки з чіпом. Вони практичні, довговічні і багатофункціональні. Таке рішення стане доречним для посвідчення особи при вході в установи, які стежать за відвідуваністю і прохідністю відвідувачів для повної безпеки організації.

Де замовити пластикові перепустки і бейджі

На сайті компанії 100card.ua ви можете замовити бейджі Київ за вигідною ціною. Команда поліграфічного центру здатна втілити в життя будь-яке побажання і створити пластикові перепустки і бейджі за індивідуальним замовленням. У виробництві використовуються пластик високої якості, а всі вироби виготовляються за стандартом ISO 7810. Термін друку тиражу становить від 1 до 3-х днів. Доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО по території України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *