Виготовлення бонусних карток та дисконтних карток на замовлення

icons-05

Тираж 100 штук - від 501 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Друк і виготовлення знижкових і дисконтних карток на замовлення

Одним із способів залучення нових клієнтів великими компаніями, є надання різних знижок, бонусів і додаткових можливостей. Найзручніше для цього реалізувати програми лояльності, для участі в яких поширюють спеціальні дисконтні карти, які так само називають бонусними картками або знижковими картками. Це найбільш простий засіб для отримання споживачами знижок в торгових мережах і точках, в різних закладах сфери послуг. При дотриманні правил використання таких карток, учасники програм зможуть накопичувати бали, отримувати значні знижки на продукцію, користуватися пільговими тарифами на послуги тощо.

Безсумнівні переваги подібних програм – додаткове заохочення постійних клієнтів і звичайно ж залучення нових. В даний час замовляють розробку дисконтних карт рітейлери, власники ресторанів, спортклубів, барів, готелів. Найчастіше учасниками цікавих програм є постійні відвідувачі аптек, туристичних фірм, ювелірних салонів. Великі автозаправки постійно пропонують бонусні програми, завдяки яким автолюбителі зможуть накопичувати бали для придбання палива за вигідною ціною.
дисконтні знижкові пластикові картки

Участь в програмах знижок є вигідним не тільки для клієнтів, але і в першу чергу для компанії-розповсюджувача карток. Адже за рахунок лояльності покупців підприємству гарантований постійний і стабільний прибуток. Крім того, стає можливим відстежувати переваги клієнтів і швидко реагувати на зміну попиту. Коригуючи маркетингову стратегію компанії, можна домогтися значних успіхів у бізнесі. Системи, в яких використовуються бонусні картки або знижкові картки вже давно дуже добре зарекомендували себе.

Компанія “100 Карт” більше 10 років займається виробництвом дисконтних карток і виготовленням знижкових карток, і пропонує вигідні умови для співпраці. Ми допоможемо розробити цікавий дизайн дисконтних карток з урахуванням фірмового стилю компанії, а також готові виготовити всі супутні аксесуари для тієї чи іншої програми знижок (сувенірну упаковку для карток та ін.). Наприклад, звичайну картку для знижок можна доповнити комплектом пластикових 3-TAG карток, які будуть мати загальний серійний номер або штрих-код, щоб клієнти могли роздати їх членам своєї сім’ї для спільного накопичення балів при здійсненні покупок.

Види дисконтних карток на замовлення

Бажаючим замовити дисконтні пластикові картки, компанія “100 Карт” пропонує різні варіанти виготовлення:

  • Неперсоніфіковані картки – без індивідуальних даних власника.
  • Персональні – містять дані власника, наприклад, ПІБ, фото, номер телефону, власний код тощо

Вся інформація про здійснені покупки, накопичені бали або використані послуги заноситься на магнітну смугу і зберігається на картці.

Більш простим варіантом при друку дисконтних карток і бонусних карток є нанесення штрих-коду. Такі картки коштують набагато дешевше і досить-таки часто використовуються для проведення дисконтних програм. Аналогічним чином здійснюється персоналізація і додаткових 3-TAG карток, якщо вони замовляються в комплекті з основними.

Залежно від побажань замовника, можливі різні варіанти персоналізації:

  • З друкованою нумерацією (вказується номер, термін дії картки).
  • З друком QR-коду, в якому може бути закодована контактна інформація компанії та ідентифікатор клієнта.
  • Штрих-код відповідного кодування (залежно від того, яке скануюче обладнання використовується замовником.
  • Ембосування – на поверхні карти видавлюється все необхідна інформація.

Який тип дисконтної картки вибрати

дисконтні знижкові пластикові карткиНа вартість дизайну дисконтних карток і бонусних карток впливають як складність поліграфічного оформлення, так і власне тип обраної персоніфікації. Картки зі штрих-кодом є досить популярними в торгових точках, оскільки більшість товарів маркуються саме подібним способом, а значить касиру не доведеться використовувати додатковий сканер для зчитування даних. Крім того, ціна картки з нанесеним штрих-кодом, як правило, в два-три рази нижче, якщо порівнювати з картками з магнітною стрічкою. Також враховуйте, що збереження інформації, закладеної в штрих-код набагато вище, оскільки він не стирається, не реагує на магнітні поля, а значить при частому використанні зможе прослужити набагато довше.

У більшості випадків, дисконтні картки в Україні, як і дисконтні картки, і бонусні картки, представлені варіантами зі штрих-кодом в кодуванні EAN-13. За бажанням замовника, можливе виготовлення дисконтних карток в Києві з кодуванням будь-якого типу: EAN/UPC, Code39, Codabar, з двовимірними кодами QR – код, Data Matrix, Aztec Code і т.д. Для збільшення терміну служби таких карток застосовується ламінування – нанесення захисного покриття. Також ми готові виготовити картки з магнітною стрічкою для використання стандартними рідерами на касі або ресепшені. Можливе винесення на лицьову сторону картки ідентифікуючої інформації, включаючи ім’я власника і назву емітента. У свою чергу, магнітна стрічка буде розміщена на зворотньому боці.