Новини та статті

Чи може розмагнітитися картка з магнітною смужкою?

можно ли размагнитить магнитную карточку

Міф про магнітну смугу на картці

Картки з магнітною смугою – невід’ємний інструмент сучасного світу. З її допомогою можна здійснювати покупки, замовляти необхідні речі з мережі Інтернет, проводити транзакції в будь-яку точку земної кулі. Головна особливість магнітної смуги-здатність зберігати інформацію про свого власника і захищати його особисті дані.

Магнітні пластикові картки: особливості та переваги

Одним з головних переваг картки з магнітною смугою є їх зручність і практичність застосування. Також перевагами виробу є:
чи можна розмагнітити магнітну картку

  1. Доступність для кожного і низьку собівартість.
  2. Невеликі розміри, що дозволяє зберігати картку в гаманці або в кишені.
  3. Незважаючи на компактність, картка зберігає великий обсяг інформації, яка необхідна для здійснення транзакцій.

Особиста карта може використовуватися в різних сферах діяльності: її можна застосовувати як в банківській області, так і в торгівлі або економічній сфері. На магнітній смузі розміщують наступну інформацію:

  • Індивідуальний номер картки;
  • Коди, особистий пін-код;
  • Ім’я користувача;
  • Сервісний код;
  • Термін дії.

Що стосується безпеки пристрою – вона забезпечується спеціальним шифруванням. Інформація на картці знаходиться в закодованому вигляді, що забезпечує надійний захист особистих даних від крадіжки і використання зловмисниками в особистих цілях.

Чи може картка розмагнітитися?

чи можна розмагнітити магнітну карткуЯк показує практика – це неможливо. Щоб відбулося розмагнічування пристрою воно повинно мати безпосередній контакт з джерелом сильного електромагнітного випромінювання, а зокрема, магніту. Друк пластикових карток з магнітною смугою – це кропіткий і послідовний процес, який виключає збої в роботі за рахунок використання високочутливого обладнання.

Сама магнітна смуга має слабке магнітне поле, тому якщо зберігати кілька карток в одному місці, з ними нічого не станеться. Нічого не трапиться, якщо розмістити карти в одному гаманці або в кишені одягу. Існує думка, що смужку можна розмагнітити, якщо зберігати карту поруч з телефоном. Насправді, мобільний пристрій не має сильного випромінювання, тому збої в роботі виключені.

Друк пластикових карток з магнітною смугою: процес виробництва

Виготовлення карток здійснюється під суворим контролем якості, а кожен процес ретельно перевіряється на відповідність загальноприйнятим стандартам. Під час створення магнітних пристроїв компанія 100 Карт задіє високотехнологічне обладнання, завдяки якому виключаються збої у функціоналі майбутньої картки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *