Друк конвертів

друк конвертів

Якісний друк на конвертах

Незважаючи на розвиток технологій, використання конвертів все ще залишається актуальним. Їх використовують не тільки поштові служби, а й великі торгові мережі, що пропонують особливі подарункові набори з накопичувальними картками і буклетами-інструкціями, банки, що видають платіжні картки в спеціальній упаковці і конвертом для ПІН-коду, різні організації, які використовують фірмові конверти для кореспонденції, в тому числі і внутрішньої.

друк конвертівОсобливого поширення набули конверти з логотипом компанії, виконані у фірмовому стилі. Гарний конверт, крім свого основного призначення-упаковки для листа або цінного документа, виконує і інші функції:

  • Є елементом корпоративного стилю, будучи виконаним з нанесенням фірмової символіки
  • Сприяє формуванню позитивного іміджу компанії
  • Може виступати в якості рекламного носія
  • Застосовується в якості додаткового маркетингового інструменту

Багато компаній використовують конверти з логотипом, виготовлені зі спеціальних матеріалів, наприклад, крафт-паперу, дизайнерського картону, кальки. Для оформлення застосовуються різні елементи декору і використовуються сучасні способи друку.

Залежно від призначення конвертів, розрізняються способи їх виготовлення і друку. Так, для поштових конвертів скоріше характерний мінімалістський дизайн, з лаконічними малюнками, виконаними в неяскравій колірній гамі. Для зберігання банківських або накопичувальних карт застосовують конверти спеціальних розмірів і форми. Для зберігання візиток з пластику або інших документів, виготовлених із пластику, має сенс використовувати невеликий конверт, що має розміри, значно відрізняються від стандартних поштових. Якщо мова йде про фірмові конверти для запрошень або рекламних буклетів, вітальних листівок, то вдаються до використання декорованої поліграфічної продукції, з тисненням фольгою, з сучасним трафаретним або цифровим друком.

Що потрібно для друку на конвертах

друк конвертівЯкщо виникла необхідність у друку на конвертах в Києві, рекомендуємо скористатися послугами компанії «100 Карт». Здійснюється друк конвертів стандартних розмірів, а також нанесення зображень на конвертах, виготовлених зі спеціальних матеріалів, різних кольорів, щільності і розмірів.

Для рекламних цілей, можна замовити конверти нестандартної форми, наприклад, квадратні, міні-конверти для знижкових карток чи 3Tag-картки. Можуть застосовуватися різні додаткові способи привернути увагу потенційних клієнтів: тиснення фольгою, ажурна висічка, перфорація, сургучні печатки, екслібрис тощо. На такі конверти буде нанесено логотип Вашого підприємства, або будь-яка інша графічна і текстова інформація (відповідно до затвердженого і узгодженого макету).

На окрему увагу заслуговують конверти для пластикових карток. Якщо мова йде про картки для VIP-клієнтів, продемонструвати і підтвердити їх статус допоможе красиво оформлена упаковка. Для зберігання картки використовується конверт зі спеціальними прорізами, або ж її приклеюють на крапельний скотч. Дуже вигідно виглядають платіжні картки, для яких передбачено спеціальне прозоре віконце. Якщо мова йде про подарункові сертифікати і накопичувальні картки, не завадить додатковий антураж у вигляді фігурно висічених елементів або оформлювальних стрічок.

Здійснюється друк на конвертах в Києві, з можливою відправкою готової продукції в будь-який населений пункт України. Можлива доставка обраним оператором, в тому числі і Новою Поштою.