Виготовлення пластикових подарункових сертифікатів та подарункових карток

icons-05

Тираж 100 штук - від 501 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Подарункові пластикові сертифікати та картки для клієнтів

Все більше компаній вдаються до використання подарункових карт для стимулювання клієнтів. Такий підхід допомагає не тільки поліпшити репутацію, але і розширити вже наявну клієнтську базу. Постійні знижки та дисконтні програми лояльності є вагомим аргументом для потенційного клієнта, особливо якщо йому буде вручена сувенірна картка.

Як правило, подарункові картки представлені пластиковими блоками стандартних розмірів. Залежно від особливостей розрізняють такі види карток:

 • Подарункові картки зі штрих-кодом.
 • VIP-картки.
 • Картки з магнітною стрічкою або з безконтактним чіпом.
 • З нумерацією або ембосуванням.
 • 3-Tag картки або міні-картки.

Виготовлення пластикових подарункових карток

пластикові подарункові карти виготовленняКомпанія “100 Карт” займається виготовленням подарункових карток в Києві. Ви можете замовити будь-які варіанти дисконтних або знижкових карток, в тому числі з власним дизайном. Ми готові запропонувати наступні послуги:

 • Допомога в створенні унікального оформлення карток.
 • Виготовлення подарункових карток в будь-якій кількості.
 • Доставка по Україні.
 • Виробництво будь-яких партій в обумовлені терміни.
 • Знижки постійним клієнтам.
 • Подарункова упаковка продукції.
 • Виготовлення невеликих партій всього за один день.

На нашому сайті ви можете скористатися електронним калькулятором для розрахунку вартості виготовлення пластикових подарункових карток, в залежності від типу, оформлення, кількості в партії, технології виробництва. Вказавши потрібні параметри, ви зможете відразу ж дізнатися вартість замовлення. Можливе виготовлення пробних партій карток. Ми даємо повну гарантію на весь тираж, і в разі будь-яких претензій з боку замовника готові повернути всі витрати.

Швидкий друк подарункових карток

Для постійних і VIP-клієнтів, ви можете замовити спеціальні партії карток. Можливий друк невеликим тиражем на кольоровому пластику (срібний або золотий). Це допоможе підкреслити статус власників карток, і зробити їх більш лояльними вашій компанії.

пластикові подарункові карти виготовленняЯкщо вас цікавить розробка унікального дизайну, ми залучимо кращих дизайнерів і експертів, щоб ваші картки мали найвишуканіше оформлення і виглядали презентабельно і стильно.

При замовленні подарункових пластикових карток можна заздалегідь обумовити всі нюанси, наприклад, виготовлення на металізованому пластику або нанесення спеціальних захисних покриттів. Для друку використовується високотехнологічне обладнання, що дозволяє забезпечити необхідну якість зображення. Це ж стосується і нанесення QR або штрих-кодів. Застосування методів ембосування і ламінування дозволяє поліпшити зовнішній вигляд продукції.

Ми подбаємо про персоналізацію дисконтних карток, в тому числі забезпечимо можливість зчитування різними пристроями, наприклад, сканером штрих-коду або безконтактним зчитувачем. На картку може бути нанесена голограма, магнітна стрічка, скретч-стрічка або смуга для підпису власника.

Всі подарункові картки, виготовлення яких можна замовити у нас, повністю відповідають сучасним стандартам.