Друк пластикових перепусток та посвідчень

icons-05

Тираж 100 штук - від 551 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Особливості друку посвідчень на пластикових картках

Технології не стоять на місці, і на зміну застарілим документам на паперовій основі приходять більш сучасні і надійні пластикові перепустки та посвідчення. Одним із способів збільшити термін служби посвідчень, роздрукованих на картоні або паперу є покриття захисною плівкою (ламінування), проте навіть при дбайливому використанні вони навряд чи прослужать стільки ж, скільки посвідчення, роздруковані на пластиковій основі.

Пластик є більш міцним, тривалий час зберігає корисні якості. Такі посвідчення не бояться впливу вологи, не вигоряють на сонці, мають стійкість до розтріпування, займають менше місця і можуть зберігатися в гаманці.

Для виготовлення пластикових посвідчень в Києві, компанією «100 Карт» використовуються сучасні матеріали, що дозволяють отримувати зносостійку продукцію, виконану у форматі стандартної картки. Вони мають шаблонний розмір 86х54 мм, і можуть бути доповнені спеціальними елементами захисту, що виключають підробку зловмисниками. У цьому, до речі, полягає ще одна незаперечна перевага пластикових посвідчень перед паперовими.

Пластикові посвідчення особиНа таке посвідчення наноситься інформація, що дозволяє ідентифікувати власника:

 • Кольорове фото.
 • Дані власника (ПІБ, дата і рік народження, посада тощо).
 • Інформація про компанію (якщо мова йде про робочі посвідчення).
 • Інші дані (дата випуску, термін дії, ступінь допуску).

Для таких карток передбачаються різні ступені захисту:

 • Нанесення штрих-коду або QR-коду.
 • Безконтактний чіп з даними.
 • Магнітна смуга для зчитування рідером.
 • Наклейка з унікальною голограмою.
 • Смуга для підпису.
 • Друк організації.
 • Унікальний серійний номер (можливий звичайний друк або продавлювання символів).

Залежно від серйозності організації, можливе виготовлення посвідчень в Києві та Україні з будь-яким з перерахованих способів захисту, а також в будь-який з комбінацій, включаючи картки-посвідчення з максимальним рівнем захищеності від підробок.

Використання безконтактних чіпів дає максимальний рівень захисту, оскільки інформацію з них можна зчитати тільки спеціальним пристроєм. Він захищений від підробок, навіть якщо використовувати для спроби підробки найсучасніше поліграфічне обладнання. Ніякий паперовий документ не дасть такий рівень захисту!
Пластикові посвідчення особи

Допомога у виготовленні макета пластикових посвідчень

Для пропускних документів або посвідчень, що підтверджують особу, зовнішнє оформлення і дизайн, як правило, не грає такої визначальної ролі, як для інших видів карток (подарункових або використовуваних в програмах лояльності). Проте, можливий друк посвідчень на замовлення, згідно затвердженого макету замовника. Якщо ви не маєте готового макета, ми готові запропонувати допомогу в його створенні та оформленні. Використовуючи досвід провідних дизайнерів і оформлювачів, ми зможемо розробити красиве оформлення пропусків, в тому числі з урахуванням фірмового стилю замовника.

Здійснюється друк пластикових посвідчень в Києві, з можливістю доставки готової продукції в будь-який населений пункт України. Можливе виготовлення документів із пластику в будь-яких кількостях, включаючи невеликі разові замовлення і друк великих серій.

Пропонуються зручні способи оплати і доставки. Ви завжди зможете зв’язатися з нашими фахівцями для обговорення умов співпраці.