Пластикові візитки

icons-05

Тираж 100 штук - від 461 грн

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

icons-02

Пробники друкуємо БЕЗКОШТОВНО

пластикові візитки

Пластикові візитки – красиво, стильно і сучасно

Використання пластикових візиток стане відмінним рішенням для тих, хто піклується про діловий імідж своєї компанії. Так ви зможете продемонструвати партнерам серйозність своїх намірів і зарекомендувати себе як солідного бізнесмена.

пластикові візиткиЗамовивши пластикові візитки в Києві, ви отримаєте якісну продукцію, яка має безліч переваг в порівнянні зі звичайними візитками, роздрукованими на папері:

  • Стильний і презентабельний зовнішній вигляд – можливе виготовлення продукції з різним покриттям, в тому числі матовим, глянцевим або фактурним
  • Зносостійкість і надійність – на відміну від паперу, пластик є більш міцним матеріалом, написи на візитці зберігаються дуже довго, це ж стосується і інших декоративних елементів
  • Привабливий дизайн – можна виготовити продукцію на білому пластику (класичний варіант) або ж використовувати кольоровий (прозорий) матеріал
  • Додаткові елементи ідентифікації – можна доповнити візитки різною корисною інформацією, в тому числі роздрукувати на них QR-коди, передбачити ембосування або нанести будь-які елементи захисту

Компанією «100 Карт» здійснюється друк пластикових візиток в Києві стандартних розмірів, подібних по формі до банківської карти чи магнітної карти пропуску. Можливе виготовлення візиток з гострими або закругленими кутами.

Роздруковані візитки можна використовувати для комунікації з партнерами або для презентації можливостей своєї компанії. Якщо ви бажаєте створити враження солідної ділової людини, варто замовити продукцію з додатковою обробкою, наприклад, з УФ-лакуванням, фольгуванням (застосовується золота, срібляста або кольорова фольга), ембосуванням( продавлені в пластиці символи і текст).

Замовляючи візитки на пластиковій карті в Києві, ви отримаєте зручний інструмент для розширення і зміцнення ділових зв’язків. Можна бути впевненим в тому, що аксесуари з пластика прослужать набагато довше, і ваші ділові партнери зможуть зберігати їх у себе, не побоюючись, що візитки забрудняться, подряпаються, помнуться або втратять свою привабливість. Це, мабуть, одне з найважливіших переваг таких візиток.

Як замовити пластикові візитки в Києві

пластикові візиткиБажаючим зробити пластикові візитки, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії «100 Карт». Ми допоможемо розробити майбутній дизайн пластикової візитки, або приймемо в роботу варіант, запропонований клієнтом. При виготовленні макету використовується інформація та побажання клієнтів. Друк починається тільки після повного узгодження передбачуваного зовнішнього вигляду виробів. Далі підбирається матеріал, уточнюються розміри і форма, вибирається спосіб друку і обумовлюються інші особливості (наприклад, нанесення захисного покриття або можливість тиснення).

Для виготовлення продукції, ми використовуємо сучасні способи друку, що гарантує фотографічну точність зображення. Застосовується цифровий друк, шовкографія, тиснення. За бажанням клієнта, поверхня карток може бути покрита захисним лаком для отримання глянцевої або матової поверхні, також можливе ламінування.

Після виконання замовлення, Ви зможете забрати продукцію самовивозом, або замовити кур’єрську доставку по Києву. Якщо ви проживаєте в іншому місті, ми готові відправити весь роздрукований тираж в будь-який населений пункт України, обраної службою доставки (наприклад, оператором Нова Пошта).