Виготовлення безконтактних пластикових карток з чіпом

icons-05

Тираж 100 штук - від 1192 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Пластикові картки з чіпом – що це?

Безконтактні картки – це пластикові картки з вбудованою мікросхемою, що зберігає зашифровану інформацію про власника картки, і антеною. Сучасні пластикові картки поєднують практичність і зручність використання з розвиваючимися електронними технологіями. Чіп, яким оснащено пластиковий виріб, працює в якості приймача і передавача даних. Обсяг інформації в чіпі набагато більший, ніж міститься у штрих-коді і магнітній смужці. Інформація на безконтактних картах захищена особливим ключем, який неможливо підробити.

Види безконтактних карток

Пластикові картки з чіпом швидко завоювали популярність і стали затребувані в різних галузях. Зручність і швидкість використання дозволяє впровадити систему безконтактних карток в торгівлі, промисловості, медицині, транспорті та інших сферах.

безконтактні пластикові картки з чіпом
Поширені види безконтактних карток:

 • карти пропуску
 • карта-ключ для доступу в готельний номер
 • медичні картки, наприклад страхові
 • проїзні квитки на всі види транспорту
 • карти-квитки для оплати автостоянок
 • знижкові та дисконтні картки

Пластикові картки пропуску замінили традиційні картонні документи, які дозволяють отримати доступ на підприємство або бізнес-центр.

Смарт-картки, ті, що прийшли на зміну звичайним ключам, стали невід’ємною частиною готельних комплексів.

Ключ картка – зручний і довговічний аксесуар, який дозволяє відкрити двері номера, а також скористатися ліфтом в готелях.

Сучасні медичні картки набагато зручніше паперових, так як зберігають медичні дані про пацієнта, а внесення інформації займає кілька секунд.

Проїзні у вигляді чип карток – нововведення, що зробило оплату проїзду в транспорті і метро легкою і швидкою.

Найбільш використовувана безконтактна картка – це дисконтна або знижкова картка, яку використовують торгові підприємства і супермаркети. Такі програми лояльності допомагають залучити нових клієнтів і підвищити продажі.

безконтактні пластикові картки з чіпом

Як влаштовані безконтактні пластикові картки з чіпом

За рахунок використання бездротової технології зчитування, користуватися безконтактними картками набагато зручніше – немає необхідності вставляти картку в зчитувальний пристрій. Досить прикласти її і обмін даними між чіпом і рідером відбудеться миттєво. Радіус дії, наприклад, безконтактної картки доступу, становить 0-70 см. Зчитування інформації з картки відбувається за допомогою пристрою, що генерує електромагнітне поле, яке заряджає конденсатор. Потім відбувається передача енергії від конденсатора на інтегральну схему, а чіп пластикової картки передає необхідні дані на пристрій зчитування.

Для кодування чіпів RFID-картки використовують два види технологій:

 • Mifare
 • Em-marine

Mifare картки містять інформацію про номер і власника картки. Таку технологію використовують в платіжних картках, а також при виготовленні пропусків і магнітних карток доступу, що відкривають двері з електронними замками. Чіп таких карток неможливо продублювати, але допускається просте і швидке перепрограмування. Захист інформації забезпечує системою додаткових ключів доступу. Подібні картки часто застосовуються в якості корпоративних ідентифікаційних засобів або в програмах лояльності. Чіпсет Mifare розрахований на зчитувальні пристрої, які працюють на частоті 13,56 МГц. Існують підвиди цієї технології: Mifare Classic и Mifare Ultralight. Перша – застаріла, але затребувана версія, друга підходить для надлегких чіп-карт з мінімальним об’ємом пам’яті.

Технологія Em-marine отримала популярність завдяки простоті. Така технологія кодування застосовується для виготовлення карт доступу з чіпом. Більшість клієнтів вибирають безконтактні картки товщиною 0,9 мм, з номером або зображенням, нанесеними на одну сторону. Ембосування таких карток не здійснюється. Emmarine картки мають унікальний код, який містить номер для розпізнавання в системі контролю доступу або обліку бонусів і знижок.

Виготовлення пластикових карток з безконтактним чіпом

Бажаючим придбати такі картки, рекомендуємо оцінити можливості компанії “100 Карт”. Чому варто замовити друк карток проксиміті? Безконтактні смарт-картки зручні у використанні, не стираються і служать тривалий термін, а дані на картці захищені від викрадання. Виробництво смарт-карток з чіпом починається з розробки дизайн-макета. Цим займаються досвідчені дизайнери, які уважно прислухаються до побажань клієнта. Затверджений дизайн відправляється на друк, який виконується на сучасному друковальному обладнанні за просунутими технологіями. Залежно від замовлення, безконтактні картки з кодованим чіпом оснащуються:

 • штрих-кодом
 • панеллю для підпису
 • індент-печаткою
 • QR-кодом
 • номером

Фахівці компанії готові віддрукувати будь-який обсяг пластикових карток, починаючи від одиничних замовлень, і закінчуючи великим серійним виробництвом. Компанія “100 Карт” безкоштовно доставляє безконтактні картки з чіпом і пластикові перепустки на замовлення в будь-який населений пункт України. Якщо виникли питання щодо замовлення пластикових карток, звертайтеся до наших фахівців, скориставшись контактною інформацією, вказаною на сайті.