Безконтактні пластикові картки

icons-05

Тираж 100 штук - від 1192 грн

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

icons-02

Пробники друкуємо БЕЗКОШТОВНО

пластикові безконтактні картки

Переваги безконтактних карток

Останнім часом все більшої популярності набувають безконтактні пластикові картки, оснащені спеціальним чіпом, здатним вмістити більшу кількість інформації в порівнянні з магнітною стрічкою або штрих-кодом. За рахунок використання бездротової технології зчитування, користуватися ними набагато зручніше – немає необхідності вставляти картку в зчитувальний пристрій. Досить прикласти її, і миттєво відбудеться обмін даними між чіпом і рідером. За рахунок цього скорочується час користувача, крім того, він буде захищений від можливих помилок при зчитуванні, що характерно для карток зі зношеною або пошкодженою магнітною стрічкою, які тривалий час перебували у використанні.
пластикові безконтактні картки
Такі RFID-картки (іноді звані смарт-картками) кодуються і зчитуються за допомогою бездротових технологій, відповідно забезпечується більш високий рівень безпеки. Підробити таку картку фактично неможливо.

Також безконтактні пластикові картки з чіпом володіють більшою функціональністю, і здатні підтримувати кілька різних функцій або програм. Не можна не відзначити стійкість до зносу, оскільки сама по собі картка не контактує зі зчитувальними пристроями. Для передачі інформації з картки використовується спеціальна технологія кодування. Досягається можливість зчитування даних з відстані до 0,5 – 0,7 метрів. Завдяки цьому картки практично не зношуються. Збереження їх початкового зовнішнього вигляду буде залежати виключно від акуратності користувача.

Що враховувати при замовленні безконтактних карток

Крім вбудованого чіпа, безконтактна пластикова картка може містити додаткові елементи персоналізації:

 • Зовнішнє оформлення згідно дизайну емітента (назва та логотип компанії).
 • Персональна інформація клієнта (ПІБ, дата народження, членський номер).
 • Додатковий штрих-код або QR-код.
 • Смуга для підпису клієнта.
 • Фото власника.

Будь-який друк на безконтактних картках заздалегідь узгоджується з клієнтом. Компанія «100 Карт» гарантує гідну якість поліграфії, чіткість і кольоровість друку, з хорошою візуальною складовою. За бажанням клієнта ми допоможемо в розробці оформлення та дизайну картки, з урахуванням побажань замовника.

пластикові безконтактні картки
Що стосується технології виготовлення безконтактних карток необхідно враховувати тип зчитувального обладнання, яке передбачається використовувати для роботи з ними. В даний час в таких картках використовують два варіанти чіпів: Mifare і Em-marine.

Чіп, виконаний за технологією Mifare містить інформацію про номер і власника картки. Як правило його використовують в платіжних картках, а також при виготовленні пропусків і ключів для дверей, оснащених електронними замками. Вони не можуть бути продубльовані, але допускають просте і швидке перепрограмування. Захист інформації забезпечує система ключів доступу. Досить часто подібні карти застосовуються в якості корпоративних ідентифікаційних засобів або в програмах лояльності. Чіпсет Mifare розрахований на зчитувальне обладнання, що працює на частоті 13,56 МГц.

У свою чергу існують різні підвиди даного стандарту:

 • Mifare Classic – одна зі старих версій, яка досі досить затребувана.
 • Mifare Ultralight – варіант з мінімальним розміром чіпа, підходить для надлегких чіп-карт, які використовуються для додатків, розрахованих на мінімальний обсяг пам’яті.

Технологія Em-marine користується великою популярністю через свою простоту. В основному, такі безконтактні картки використовуються для контролю доступу (електронні ключі). Більшість клієнтів вибирають пластикові картки товщиною 0,9 мм, з номером або зображенням, нанесеними тільки на одну сторону. Ембосування таких карт, як правило, не здійснюється.

Виготовлення безконтактних карток в Києві

Бажаючим придбати такі карти, рекомендуємо оцінити можливості компанії «100 Карт». Ми готові виконувати роботи будь-якого обсягу, починаючи від одиничних замовлень, і закінчуючи великим серійним виробництвом. У нас ви можете замовити безконтактні картки в Києві або з доставкою в будь-який населений пункт України. Ми готові запропонувати:

 • Унікальний дизайн для більшої впізнаваності бренду.
 • Виняткова якість виготовлення будь-яких видів карт.
 • Доступну вартість незалежно від тиражу
 • Швидку доставку по всій Україні.
 • Високу швидкість друку (можливе виготовлення за день).
 • Знижки своїм постійним клієнтам.
 • Фірмову упаковку продукції.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо замовлення безконтактних або дисконтних карток, звертайтеся до наших фахівців, скориставшись контактною інформацією, вказаною на сайті.