Анкети для пластикових карток

анкети для пластикових карток

Програми лояльності, подарункові сертифікати, оформлення дисконтних, страхових і банківських карток не обходяться без запиту даних. Щоб зібрати інформацію про покупців і клієнтів сервісу, необхідно скласти анкету, яка буде зрозуміла кожному. Спонукати заповнити анкету і зацікавити клієнта в отриманні картки допомагає презентабельний вигляд або корпоративне оформлення бланка. Завдяки зібраній інформації за допомогою анкети компанії сповіщають клієнтів про майбутні акції, знижки та вигідні пропозиції. Не дорогий підхід приваблює нових замовників і партнерів, а також підвищує рейтинг бренду.

Друк анкет для отримання карток

Анкети для пластикових карток – це сучасний маркетинговий інструмент, необхідний для роботи з клієнтами і покупцями. Використання бланків з питаннями дозволяє вести облік виданих пластикових карток. Тому друк анкет є затребуваною послугою поліграфії. Грамотно оформлений представницький документ і продуманий дизайн принесе користь:

  • заощадить час клієнта на заповнення
  • спростить роботу співробітників підприємства або банку
  • дозволить персоналізувати пластикову картку

анкети для пластикових картокПісля оформлення замовлення на анкети та узгодження деталей оформлення бланку, дизайнери компанії «100 Карт» розроблять унікальний дизайн, дотримуючись стилістики компанії. Фахівці виконають макет в кольорах компанії, використовують корпоративні логотипи, а також додадуть номери, коди різного призначення та іншу корисну інформацію. При створенні макета враховуються особливості сприйняття людиною інформації. У процесі розробки художники надають кілька варіантів дизайну анкет, один з яких вибирає замовник. Після затвердження концепції виробу, готовий макет відправляється на виготовлення. Друк анкети для дисконтних карток виконуємо на папері за вибором замовника:

  • на дизайнерському папері
  • на кольоровому папері

Щоб підвищити унікальність і презентабельність, анкети доповнюються вирубкою, біговкою, нанесенням штрих-кодів і QR-кодів. Створити презентабельний виріб допоможе використання лакування, текстурного паперу та інших поліграфічних ефектів. Фахівці компанії «100 Карт» оперативно впораються з будь-якою складністю друку і тиражем опитувальників для пластикових карток. Віддруковані бланки упаковуємо в міцну тару і безкоштовно відправляємо замовнику в призначений термін. При необхідності виконаємо друк повторно, використовуючи вже існуючий макет або дизайн замовника.

Якщо виникла необхідність замовити анкети для пластикових карток, зробіть це в компанії «100 Карт», звернувшись до менеджера на сайті. Розрахувати вартість або уточнити ціни на послуги з готовністю допоможуть співробітники компанії.