Замовлення стікерів і наклейок

наклейки та стікериНаклейки та стікери – недорогий і поширений вид сучасної реклами. Таку поліграфію використовують для акцентування уваги на товарах, послугах і маркетингових акціях з часів винаходу. Спеціальні графічні маркери покликані служити ефективними інструментами в бізнесі, а також забезпечувати просування продукту. Вдало оформлені стікери або наклейки різної форми підвищать впізнаваність виробника і призвуть до дії клієнтів. Це допоможе розвинути бренд і розширити можливості бізнесу.

Навіщо використовувати наклейки і стікери

наклейки та стікериВажливість подібної поліграфії часто недооцінюють, вважаючи, що стікери і наклейки виглядають дешево. Якщо оформлення і друк стікерів виконані якісно, то результат буде не менш ефективним, ніж при використанні картдхолдеров чи конвертів. Яскраві, креативні наклейки невеликих розмірів і форм використовують в таких сферах:

  • маркування товару
  • рекламне просування продукту
  • інформаційні вказівники
  • адресні наклейки
  • акційні стікери
  • спосіб залучення нових клієнтів

Стікери та наклейки застосовують для маркування різних товарів – одяг, телефони, книги, продукти харчування, а також побутова техніка та автомобілі. Завдяки яскравій позначці, що повідомляє про святкові знижки, товар або послуга продаються швидше. Дрібну поліграфію також використовують як носій ключової інформації про продукт, яка здатна підвищити продажі. Виготовлення стікерів на замовлення з ексклюзивним дизайном підкреслить достоїнства компанії і справить позитивне враження, що приверне нових клієнтів і бізнес-партнерів.

Виготовлення та друк стікерів на замовлення

Створенню будь-якого предмета передує ідея. Побажання замовника або накидані ескізи оформлення дизайнери компанії «100 Карт» втілюють в макет наклейки, який відправляється на друк після затвердження. Матеріали, з яких виготовляють стікери, бувають різних видів:

  • самоклеючийся папір
  • самоклеючася біла плівка
  • прозора самоклеючася плівка

друк наклейок і стікерівПаперові наклейки використовують на конвертах або упаковці з картону, а також наносять на вироби штрих-коди. Стікери нестандартної форми широко застосовують в рекламі товарів і промоакціях в якості ефективного маркетингового інструменту. Фігурні або об’ємні вироби на самоклейці покликані залучати покупців будь-якого віку, а також прикрашати подарункову упаковку, наприклад, кардхолдери або конверти. Зробити більш презентабельною наклейку допоможе логотип компанії, слоган, фотографія або інші елементи дизайну. Друк на стікерах і наклейках проводиться цифровим і офсетним способом в залежності від величини тиражу. Додатковим декором віддрукованим виробам служить матова або глянцева ламінація. Який би матеріал не був обраний, стікери і наклейки стійкі до вологості, перепадів температури і сонячного світла. Готовим виробам надають задану форму на плоттері, потім упаковують і доставляють замовнику.

Замовити друк стікерів і наклейок можна через сайт або за вказаними контактами. Виготовлення стікерів виконуємо в короткі терміни, а готову продукцію, упаковану в міцну упаковку, доставляємо «Новою Поштою». Менеджери компанії дадуть відповідь на питання, ознайомлять з вартістю і допоможуть розрахувати замовлення.