Виготовлення 3-tag міні карток

icons-05

Тираж 300 штук - від 693 грн

icons-02

Пробники друкуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Професійний друк міні пластикових карток

Компанія «100 Карт» займається виготовленням пластикових міні карток різного типу. Один з напрямків діяльності – друк 3-tag карток. Це стандартні перфоровані карти розміром 54х86 мм, які можна швидко розділити на три міні-модуля. Кожен з них може мати круглий отвір для носіння замість брелока. Модулі легко відокремлюються один від одного, для цього передбачені спеціальні насічки.

Як правило такі міні-карти призначені для сімейного використання і надаються клієнтам в якості доповнення до основної карти. Найчастіше, повний комплект дисконтних карт в супермаркетах та інших торгових закладах включає в себе стандартну пластикову карту і набір з трьох міні-карт. Карти підв’язуються до одного бонусного рахунку. Це зручно при здійсненні сімейних покупок. Тепер кожен член сім’ї зможе мати власну карту, щоб при необхідності купувати все необхідне зі знижкою.

3tag міні карткаУ нас ви можете замовити пластикові картки 3 tag для своїх клієнтів, щоб залучати їх до постійної співпраці. Це простий спосіб підвищувати ефективність продажів, реалізовувати різні дисконтні програми. Відстежуючи вподобання клієнтів, ви зможете швидко реагувати на зміну попиту і відповідно коригувати стратегію своєї компанії.

Особливості виготовлення 3tag карток

Роздрукований блок включає в себе три міні-карти, зі штрих-кодом або серійним номером. Також можна замовити комплект з основної карти і комплекту міні-карт, виконаних в єдиному стилі оформлення, в тому числі і з застосуванням власного дизайну замовника. Фірмовий логотип компанії буде служити постійним нагадуванням, особливо якщо карту носять на зв’язці ключів або використовують в якості брелока. Подібні карти можуть служити приємним подарунком знайомим і родичам клієнта, так можна значно розширити наявну клієнтську базу і залучити нових покупців.

При виготовлення пластикових карток 3 tag важливе значення має персоналізація. Можливе нанесення наступних даних:

 • Назва компанії, її логотип, девіз та ін.
 • Нумерація карти, термін дії.
 • Індивідуальна інформація клієнта (ПІБ).
 • QR-код, наприклад, ідентифікатор клієнта або контактні дані компанії-розповсюджувача.
 • Штрих-код будь-якого кодування (Code-128, Code-39, EAN-8, EAN-13).

Додатково можливе ембосування – при випуску 3 tag карток на ній можуть бути видавлені потрібні символи, наприклад, той же номер і термін дії карти, ПІБ власника, тощо.

Індивідуальне узгодження умов

Бажаючим купити міні карти, пропонуються зручні варіанти співпраці. Зв’язавшись з нашими менеджерами, ви зможете обговорити всі необхідні умови:

 • Тираж випуску.
 • Тип друку.
 • Особливості персоналізації.
 • Декорування та дизайн.

3tag міні карткаДля друку пластикових міні карток використовується якісний ПВХ-матеріал, аналогічний тому, що застосовується при виготовленні стандартних карт. За погодженням з клієнтом може бути обраний варіант оформлення:

 • З матовою або глянсовою поверхнею.
 • Проста карта або ламінована.
 • Білий або кольоровий пластик (сріблястий, золотий та ін.).

Найбільш поширеними є карти стандартних розмірів 28х54 мм. Згідно ISO-7810 товщина матеріалу становить 0,76 мм. Самі картки випускаються блоком по 3 штуки. Кожен з блоків має закруглені кути.

Для збільшення зносостійкості застосовується захист ламінуванням – на поверхню карток наклеюється міцна прозора плівка.

Всі ці, та інші особливості тиражу ви можете узгодити з представниками компанії «100 Карт». Ми раді запропонувати доступні ціни та вигідні умови. Можливе замовлення будь-якої кількості карт, починаючи від випуску одиничних екземплярів, і закінчуючи особливо великими партіями.