Новини та статті

Що таке картки лояльності?

карты лояльности - что это

Картки лояльності - що з себе представляють?

Картка лояльності – маркетинговий хід, який дозволяє компанії створити постійну клієнтську базу. Карта призначена для заохочення Клієнта шляхом накопичення бонусів або надання знижок на товари і послуги. Вона допомагає споживачеві відчути себе частиною компанії і отримувати привілеї від співпраці. Таким чином, клієнт витрачає менше коштів на нові придбання, а фірма забезпечує собі хорошу репутацію і потік відвідувачів.

Чим вигідна картка лояльності?

картки лояльності - що цеКуди привабливіше для споживача купувати товар зі знижкою або накопичувати бонуси, ніж просто витрачати свої заощадження. Саме з цієї причини компанії, що надають програму лояльності завжди перевершують своїх конкурентів, які не надають клієнтам таку можливість. Особливі взаємовигідні умови показали свою ефективність і повсюдно використовуються великими організаціями для залучення уваги громадськості.

Друк картки лояльності має свої особливості і залежить від її виду. Розрізняють картки:

  1. Дисконтні – гарантують знижку певного розміру на товари та послуги. Перевага – на картку лояльності ціна досить низька за рахунок невеликих виробничих витрат, доступності матеріалів і низької їх собівартості.
  2. Накопичувальні. Принцип роботи: чим більше витрачаєш – тим більший відсоток знижки отримуєш. Такий маркетинговий хід вигідний з точки зору мотивації клієнта на здійснення великої кількості покупок, що дозволяє збільшити загальну суму в чеку.
  3. Бонусні. Знижка надається у вигляді балів, які нараховуються після кожної покупки.
  4. Віп-картки. Запрошення в своєрідний “зачинений клуб” для обраних, показує значимість і вагомість клієнта для компанії.

Замовлення картки лояльності: яким чином ще можна їх використовувати?

Крім створення клієнтської бази та залучення нових споживачів, картки допомагають:

  • Стимулювати клієнта на покупку нових товарів до Дня народження за низьку і привабливу ціну.
  • За рахунок наявності особистих даних користувача посилати йому повідомлення про нові пропозиції та акції, які можуть його зацікавити.
  • Виявити найактуальніші товари господаря карти і пропонувати йому потрібні вироби, а також індивідуальні акції та знижки.

Ви можете оформити замовлення картки лояльності на офіційному сайті компанії 100card.ua, яка вже багато років займається масовим виробництвом пластикових карток та іншої поліграфічної продукції. Завдяки використанню в процесі виробництва високотехнічного обладнання, замовлення буде виконано швидко і в чітко обумовлені заздалегідь терміни з урахуванням побажань до дизайну і якості виробів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *