Новини та статті

Страхування на пластику – зручність і практичність

практичность пластиковой страховки

Страхові пластикові картки: де застосовуються?

Пластикові страхувальні картки застосовуються страховими компаніями як доповнення до паперового полісу або як повна його альтернатива. Страхування на пластику відображає персональні дані клієнта, в деяких випадках на ній розміщується особиста фотографія. Також обов’язково на картці вказується унікальний номер, який відповідає номеру страхового поліса.

Чому пластикові картки надійна і практична заміна паперовому полісу?

На ринку страхових компаній щодня з’являються нові фірми, які надають широкий спектр послуг зі страхування. Важливою і невід’ємною частиною укладення договору є паперовий поліс, на якому є водяні знаки для забезпечення безпеки даних клієнта. Сьогодні повсюдно впроваджується система видачі пластикової страхувальної картки, які, на відміну від паперового аналога, мають масу переваг:

  1. Її можна покласти в портмоне або візитницю, таким чином документ завжди буде під рукою.
  2. Наявність картки додає компанії статусності і солідності, викликає довіру з боку клієнта.
  3. Паперовий варіант поліса можна легко втратити або порвати. Пластик стійкий до механічних пошкоджень і деформацій.

Де ще застосовуються вироби?

практичність пластикової страхової карткиУ нашій країні застосування карт в різних сферах життя тільки починає набирати популярність, але за кордоном така практика виправдала себе і використовується повсюдно. Наприклад, в КАСКО і державному страхуванні автомобілів картки ще не знайшли свого достатнього застосування, але при страховці машин на велику суму пластикова страховка стане гарантом вашої безпеки. Крім страхування транспортних засобів, виріб застосовується:

  • В медичній сфері. При отриманні травми страхувальний пластиковий поліс буде у вас під рукою в необхідний момент.
  • Для страхування життя.
  • Для служб аварійних комісарів, технічної допомоги на дорогах, для послуг евакуатора.

Страховка на картці – гарантія додаткового захисту ваших персональних даних

Пластикові карти володіють великим ступенем захисту від підробки. При виготовленні страхових пластикових карток компанія 100card.ua використовує різні види захисних елементів. Як правило, тут використовується:

  1. Голографічне покриття та тиснення;
  2. Унікальний штрих-код для швидкої ідентифікації даних;
  3. Зашифрована інформація на магнітній смужці або спеціальний чіп.

Видавлений номер страхового полісу на картці забезпечує надійний захист виробу від механічних пошкоджень і деформацій. Спеціальне покриття захистить дані від стирання, а бруд і пил не зможе завдати шкоди або вплинути на зчитуваність картки. Застосування страхових карток не тільки безпечно, але і практично: вам більше не доведеться носити з собою паперовий варіант страхового поліса і переживати про його втрату. Якщо ви втратили картку, її без проблем можна відновити, звернувшись з проблемою в вашу страхову компанію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *