Новини та статті

Кому знадобляться наклейки і стікерпаки?

стикерпаки и наклейки

Стікерпаки і наклейки: як роблять і для чого потрібні?

Наклейки і стікерпаки не так давно увійшли у постійний ужиток, але вже встигли знайти популярність і знайти своїх покупців. Їх можна використовувати:

 • для особистих цілей (в якості прикраси, для ідентифікації своїх речей або надання їм індивідуальності);
 • для залучення уваги споживача, просування різних товарів і послуг, для реклами з метою популяризації бізнесу.

У чому різниця між стікерпаком і наклейкою?

Стікерпаком називають набір наклейок, який створений на основі певного принципу. Це може бути:

 • Загальний тематичний посил;
 • Однакова форма, розмір або колір;
 • Загальна спрямованість.

Наклейки є найпопулярнішим видом поліграфічної продукції. Дані інформаційні носії можуть відрізнятися за формою і розміром – надрукувати наклейки можна з будь-якого ескізу, все залежить від вимог замовника.
стікерпаки та наклейки

Стікерпаки та наклейки як маркетинговий інструмент

Використання стікерпаків і наклейок має безліч переваг: їх можна застосовувати в будь-яких сферах життя, починаючи від дизайну приміщень і прикраси улюблених речей, закінчуючи розміщенням реклами для просування товарів або послуг. Такі маленькі рекламні вироби можна дарувати своїм клієнтам в якості невеликого презенту-вони будуть нагадувати про вас, підвищать імідж і репутацію компанії.

Стикерпаки купити можна в якості яскравого і запам’ятовується способу залучення уваги або щоб підняти настрій потенційного споживача. Крім цього, наклейки і стікери використовують:

 1. Для нагадування або попередження (розміщення на продуктах харчування, маркування терміну придатності, попередження про небезпеку в разі неправильного використання товару).
 2. Для розміщення логотипу фірми, контактної інформації, даних про місцезнаходження.
 3. Щоб підкреслити індивідуальність і надати оригінальності улюбленої речі або гаджету (гітарі, планшету, ноутбуку тощо).

Виробництво стікерпаків і наклейок: особливості виготовлення

Для створення наклейок найчастіше використовується спеціальна листова самоклеящаяся папір матовою або глянсовою структури. Також виріб може бути виконано з вінілової плівки, дизайнерської або металізованого паперу. Способів друку для виробництва наклейок може бути використано кілька, наприклад:

 1. Повноцінний офсетний або цифровий друк;
 2. Нанесення зображення методом шовкографії;
 3. Використовувати метод тиснення фольгою.

Виробництво стикерпака має на увазі друк на матовому, глянцевому папері або спеціальній плівці. Набір наклейок компактно вміщується на одному аркуші і може мати будь-яку форму і розмір. За бажанням може проводитися додаткове ламінування для збереження зовнішніх характеристик виробу.

Де зробити замовлення стікерпаків і наклейок?

Компанія 100 Карт створює стікери з двох шарів: перший складається з паперової підкладки, яка відповідає за надійність і щільність, а на другий клейовий шар наноситься сам друк. За рахунок міцності клейової основи стікерпак буде надійно триматися на будь-якому типі поверхні. Замовити і купити стікерпаки або наклейки можна будь-якого дизайну і формату за доступною ціною на весь асортимент поліграфічної продукції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *