Виготовлення на замовлення пластикових карток будь-яких видів

дисконтные карты

Дисконтні
картки

block-1-ico-3

Міні-картки
(3-tag картки)

block-1-ico-7

Клубні
картки

block-1-ico-6

Пластикові
перепустки

block-1-ico-5

Подарункові
картки

block-1-ico-4

Безконтактні
картки

block-1-ico-2

Магнітні
картки

block-1-ico-8

Страхові
картки

Перегляньте 1-хвилинне відео

Наші клієнти

клиенты фирмы

Чому понад 2000 клієнтів замовили виготовлення карток у нас

почему обращаться к нам

Оперативне
виготовлення
від 1 дня

почему обращаться к нам

Власне виробництво
повного
циклу

почему обращаться к нам

Безкоштовна доставка
“Новою поштою” по
Україні

почему обращаться к нам

Усі види оплат
з ПДВ, без ПДВ,
Приват24

почему обращаться к нам

Картки
виготовляються по
стандарту ISO 7810

почему обращаться к нам

Пакування тиражу
у надійну
гофротару

Додаткові послуги

дополнительные услуги

Розробка
індивідуального
дизайну

дополнительные услуги

Індивідуальне
пакування, виготовлення
картхолдерів

дополнительные услуги

Печать
супровідних
анкет для карток

дополнительные услуги

Горяче тиснення
фольгою

дополнительные услуги

Нанесення панелі
для підпису

дополнительные услуги

3-tag картки
(міні-картки)

З чого складається пластикова картка

Замовте безкоштовний тестовий зразок

Залиште заявку і ми виготовимо
для вас до 5 пробних карток безкоштовно

6 причин замовити пластикові картки у «100 Карт»

Пластикові картки – це сучасний електронний маркетинг та, навіть, обличчя компанії, яка видає ці картки. За допомогою картrи здійснюється банківська оплата товарів і послуг, а також впроваджуються знижки. На сьогодні мільйони володіють різними пластиковими картками. Ці картки використовуются у самих різноманітних сферах – для знижок, для клубних допусків, для доступів до робочіх місць тощо.

Персоналізовані картки зберігають інформацію про свого власника, закодовану в магнітній смузі або в електронному чіпі. Зовнішня сторона пластикових карток містить дані – ім’я та прізвище, номер картки власника, термін дії, штрих-код або QR-код тощо. Щоб зібрати необхідну інформацію про клієнта, дані зчитують з магнітної стрічки, чіпу або штрих-коду на картці. Обробка інформації проходить автоматично, а також ведеться облік продажів або дисконтних знижок. За допомогою карток простежують історію обслуговування і покупок клієнтів, що дозволяє складати або коригувати маркетинг. Інформацію зі смуги на задній стороні зчитують рідером, якими обладнані банкомати і термінали, а з чіпа – бездротовими технологіями.

Чому варто замовити виготовлення пластикових карток в компанії «100 Карт»? На це є цілих 6 причин

Ми виробляємо пластикові картки від початку до кінця

Компанія виробляє пластикові картки для різного застосування:

Виготовлення починається з підбору прямокутної заготовки з пластику. Пластикові заготовки бувають білого, золотого або срібного кольору – вибір забарвлення залежить від бажання замовника. Далі проводиться друк пластикових карток за розробленим дизайном і фірмовими кольорами. Графічні елементи на магнітних картках друкуються за допомогою спікання кольорового зображення з шаром ламінації. Нанесення прозорого шару дозволяє захистити картки від зносу, а також запобігти стиранню малюнка.

Магнітна смуга наноситься на картку спеціальним залізовмісним складом. Фахівці компанії коректно і без помилок кодують карти різних типів: Носо, LiCo і MeCo. У пластикових картках також встановлюються чіпи двох видів – Mifare і Em-marine. Перша технологія кодування чіпа призначена для занесення основних даних про власника карти, які захищені системою ключів. Такими чіпами забезпечуються безконтактні пропуски і картки доступу в приміщення з електронним замком. Технологія Em-marine проста і більш затребувана – застосовується для виготовлення електронних ключів. Завершується створення карток виготовлення карт-холдерів для зберігання готової продукції та упаковкою тиражу для доставки.

Гарантуємо якість

Досвід дозволив нам накопичити багаті знання про секрети якісного виготовлення і друку на картках. У розпорядженні компанії є необхідні матеріали для виробництва – пластик, ламінат, барвники, друкарське обладнання та пристрої для кодування. Це дозволяє створювати якісну пластикову продукцію і конкурувати з іншими компаніями в даній галузі. Виробляти і друкувати пластикові картки починаємо після узгодження з замовником. Якість продукції на етапах виготовлення контролюють професіонали, що володіють солідним досвідом. Зносостійкість пластику, чіткість контурів елементів, насиченість кольорів друку, а також легкість сприйняття зображень на картках гарантована. Для оцінки якості фахівці виготовляють пробні зразки карток.

Розробимо дизайн пластикових карток

Мета оформлення готової пластикової картки – надати приємне враження і привернути увагу клієнтів до різних послуг. Дизайн пластикових карток створюють досвідчені дизайнери, які розробляють унікальний стиль для впізнаваності бренду. Яскравий і помітний дизайн, відображений на картці, покликаний забезпечити додаткову рекламу діяльності компанії замовника. Графіка на картках доповнюється голограмою, спеціальними барвниками, які світяться в ультрафіолеті, тисненням або ембосуванням – видавлюванням буков.

Здійснимо доставку пластикових карток по Україні та Києву

Замовлення пластикових карток здійснюється на сайті через менеджера або за вказаними контактами. Готові і упаковані пластикові картки доставляємо «Новою Поштою» в різні регіони країни. Доставка продукції по Україні та Києву – безкоштовна. В дорозі виготовлені пластикові картки від пошкоджень надійно захищає міцна гофротара.

Швидко виконуємо замовлення виготовлення пластикових карток

Враження від іміджу компанії, що займається виробництвом пластикових карток і поліграфією, легко зіпсується, якщо терміни виготовлення не дотримані. Компанія «100 Карт» виготовляє магнітні картки будь-якого тиражу – від одного примірника, до великої партії. Якщо необхідно замовити пластикові картки і отримати в стислі терміни, то фахівці зроблять роботу якісно і оперативно. Час виконання замовлення – від 1 дня.

Працюємо на ринку з 2010 року

На ринку виробництва пластикових карток різного застосування працюємо 10 років. За цей час компанія зміцнилася в списку конкурентоспроможних організацій, що випускають якісну продукцію. З 2010 року накопичили успішний досвід, завдяки якому здатні виготовити і оформити картки за будь-якими запитами замовника. Кваліфіковані співробітники компанії«100 Карт» з готовністю проведуть консультацію, дадуть відповідь на виниклі питання і допоможуть вибрати шаблон для майбутніх карток. Дизайнери уважно вислухають побажання клієнта і створять оригінальний дизайн в поставлені терміни, відповідно до опису замовлення.

Пластикові картки – це зручний носій інформації, поширений по всьому світу. Виробництво пластикових карт є затребуваною послугою, що допомагає бізнесу наділити продукт або послугу презентабельністю. Вартість готових пластикових карт можна розрахувати за допомогою форми калькуляції на сайті.

Нам вдячні

 

Контакти

м. Київ, вул.Ливарська, 7

(044) 355 55 20
(067) 912 51 26

info@100card.com.ua
Facebook

Часті питання про Пластикові карти

🥇 Скільки коштує надрукувати пластикову картку?

Відповідь
Ціна залежить від багатьох факторів: типу носія інформації на картці, обсягу партії, оформлення та іншого. Самостійно розрахувати вартість можна в онлайн калькуляторі: https://100card.ua/calculator

🥈 Чи можна замовити пластикові картки у вигляді зразка?

Відповідь
Так, звичайно. На сайті ви зможете замовити друк пробної партії пластикових карток, досить залишити свої контактні дані. Дана послуга абсолютно безкоштовна.

🥉 Які пластикові картки знадобляться для малого або середнього бізнесу?

Відповідь

🤗 Як замовити друк пластикових карток онлайн?

Відповідь
Для замовлення друку пластикових карток відразу з сайту ми створили зручний калькулятор для розрахунку вартості партії пластикових карток: https://100card.ua/calculator/
5/5 (1 Review)