Брендування автомобілів (рекламне обклеювання авто)

брендування автомобіляБізнес-компанії зацікавлені в тому, щоб виробляємая ними продукція гарно розпродавалася та залучилися нові клієнти. Для цього застосовують різні методи – поліграфія, виготовлення дисконтних карток, вивіски, друк стікерів, корпоративний стиль, реклама в Інтернеті і на телебаченні. Ще один популярний і ефективний спосіб просунути бізнес – це брендування автомобіля. Грамотно розроблений дизайн реклами бренду, а також якісне нанесення реклами на транспорт, приверне більше клієнтів і помітно виділить серед конкуруючих підприємств.

брендування автомобіляЩо таке брендування авто

Брендування автомобіля – це рекламне обклеювання транспорту різних видів, призначене акцентувати увагу потенційних клієнтів на продукті або поширити рекламу по місту. Брендування виконують на таких видах авто:

 • таксі
 • маршрутні таксі
 • міський транспорт
 • грузовий транспорт
 • фірмові автомобілі

Автомобілі та громадський транспорт ефективно охоплюють цільову аудиторію реклами, збільшують впізнаваність бренду. Велике і яскраве зображення на корпусі транспорту здатне спонукати до дії і збільшити кількість покупців. Корпоративний транспорт, оформлений у фірмовому стилі, служить основним носієм інформації. Таке брендування надає солідності підприємству.

Чому обирають брендинг автомобіля

Переваги брендування авто кілька:

 • динаміка
 • помітність
 • прийнятна вартість
 • обклеювання рекламною плівкою будь-яких форм і кольорів
 • непотрібність спеціальних дозволів
 • захист від подряпин

Завдяки руху транспорту реклама охоплює більшу аудиторію, ніж статичні білборди і лайтбокси. Брендований автомобіль знаходиться на виду, тому відмітні знаки компанії швидше стають впізнаваними. Рекламне обклеювання транспорту обходиться дешевше багатьох інших засобів реклами – замовлення брендінгу підійде замовникам з різним бюджетом. Крім того, щоб оформити корпоративний транспорт або прорекламувати нову продукцію на авто ніяких дозволів і оформлень паперів не знадобиться. Креативна і нестандартна форма обклеювання, розроблена спеціально для транспорту, приверне більше уваги і стане такою, що запам’ятовується. Крім інших переваг, обклеювання допоможе захистити корпус автомобіля від подряпин.

Виготовлення реклами на авто в компанії «100 Карт»

брендування автомобіляЗамовлення брендування автомобіля – це найпростіший етап в процесі поширення Вашої реклами. Розрахувати вартість, оформити заявку, уточнити наповнення дизайну і колірну гамму реклами допоможуть менеджери сайту. Брендування складається з основних деталей, що формують рекламний виріб – логотип, корпоративні кольори, адреси, телефони, а також опис продукту або послуги. Дизайнери приступлять до роботи без затримок і розроблять ексклюзивний стиль за ескізами або усним побажанням замовника, запропонувавши унікальні рішення. Після затвердження дизайну брендування автомобіля графічний макет відправляємо на виготовлення. Друк реклами здійснюється на самоклеючій плівці або формується з кольорової плівки Oracal – час виконання залежить від способу створення наклейки. Завершальний етап – якісне обклеювання автомобіля готовим виробом.

Брендування автомобілів в Києві – доступний і ефективний вид рекламної послуги. Виготовлення, друк реклами на плівці і обклеювання транспорту зробимо в поставлені терміни. На інші питання з готовністю дадуть відповідь наші фахівці, з якими можна зв’язатися за нашими контактами.