Клубні пластикові картки

icons-05

Тираж 100 штук - від 501 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Де використовуються клубні пластикові картки

клубні пластикові картки
Одним із способів залучення клієнтів є клубні пластикові картки. Як правило, їх використовують в закладах, розрахованих на одночасне відвідування великої кількості осіб. Це фітнес-центри, спортивні клуби, танцювальні школи та студії, дитячі розвиваючі школи, ресторани і кафе, заклади дозвілля тощо.

Впровадженням таких карток можна вирішити відразу кілька завдань, причому досягаються переваги як для клієнтів, так і для власників бізнесу.

Так, наприклад, клієнт отримає корисний аксесуар, що створює приємне візуальне враження за рахунок грамотного оформлення у фірмовому стилі (з назвою організації, логотипом, адресою закладу). На картці може бути й інша корисна додаткова інформація: адреса і контакти організації, адреси сайту і груп в соціальних мережах, списки послуг, що надаються.

Адміністрація закладу зможе, в свою чергу, контролювати діяльність з надання різних послуг відвідувачам і членам клубу:

 • Пошук і контроль відвідуваності.
 • Підрахунок діючих абонементів.
 • Перегляд анкетних даних відвідувачів для надання більш повного обсягу послуг.
 • Перевірка доступних сум на депозитному рахунку, якщо послуги підв’язані до платежів.
 • Контроль заборгованості члена клубу для швидкого погашення.
 • Зчитування інформації з карт

В основному, для ідентифікації пластикової клубної картки використовується система зчитування штрих-кодів, нанесених на її поверхню. Сканер підключається до ПК. За кожним відвідувачем закріплюється унікальний штрих-код. При відвідуванні закладу, адміністратор на ресепшені зможе швидко ідентифікувати клієнта. Також значно спрощується видача нових абонементів або відкріплення і перевипуск карт, в разі втрати або зміни статусу клієнта, наприклад, якщо той купує VIP-картку.

Система персоналізації може включати в себе:

 • Особисті дані клієнта, індивідуальний номер (якщо є), фото.
 • Статус клієнта: звичайний, покращений абонемент, VIP-персона тощо.
 • Доступність різних послуг (наприклад, можна розмежувати зони, розділивши їх за рівнем доступу, або надати ступінь користування «все включено»).
 • Термін дії картки, частота її використання.

Також допускається використання анонімних клубних карток, які не мають персоналізації (як правило, використовуються для разових абонементів і пробних занять).

Особливості виготовлення клубних карт

Компанія «100 Карт» надає послуги з виготовлення та друку клубних карток замовити які ви можете як у великій кількості, так і разовими невеликими партіями. Для замовлення достатньо надати підготовлений макет, вказати тираж і тип (формат штрих-коду).

Система персоналізації може включати в себе й інші способи ідентифікації:

 • Ембосування – на лицьовій стороні карти продавлюється текстова і символьна інформація, наприклад, номер, термін дії, назва організації, ПІБ клієнта.
 • Магнітна смуга для зчитування рідером.
 • Фото клієнта.
 • Смужка для зразка підпису.
 • Голографічний захист.

На вартість клубної пластикової картки впливають: матеріал картки(тип пластику), тираж, наявність і кількість розміщених захисних елементів.

Що стосується типу штрих-коду, найбільшого поширення набув формат Code 128. Він передбачає використання як цифр, так і символьної інформації. Проте можливий друк і інших типів кодування, наприклад, QR-кодів.

Інші особливості клубних карток

клубні пластикові карткиБажаючим замовити клубні пластикові картки, слід враховувати, що від функціональності і якості виготовлення багато в чому буде залежати їх ефективність, адже вони є чудовим інструментом для підвищення лояльності клієнтів. З їх допомогою можна зробити значний вплив на активність відвідувачів, крім того, правильне оформлення дозволяє отримати і інші переваги:

 • Продемонструвати рівень і успішність вашої організації.
 • Підкреслити статус відвідувачів.
 • Розмістити рекламну інформацію для розширення клієнтської бази.
 • Виділити характерні особливості клубу, відмінні від послуг, що надаються конкурентами.

Якщо ви не визначилися з передбачуваним макетом, фахівці «100 Карт» допоможуть в розробці бізнес-ідей для ваших клубних карток. Ми підберемо унікальний дизайн, а також запропонуємо різні варіанти для відповідних категорій клієнтів, наприклад, унікальну колірну гамму окремо для дорослих відвідувачів і, окремо, для дітей. Також можлива градація карток по виду послуг, що надаються і статусу клієнта (Standard / Classic / Advanced / VIP).

Гарантується гідна якість виготовлення і висока швидкість друку. Незалежно від обсягу замовлення, тираж буде надрукований максимально акуратно і швидко. Всі умови співпраці ви можете обговорити з нашими фахівцями, скориставшись контактною інформацією на сайті компанії.