Виготовлення пластикових страхових карток

icons-05

Тираж 100 штук - від 551 грн

icons-02

Пробники надрукуємо БЕЗКОШТОВНО

icons-01

Доставка по всій Україні!

icons-04

Виготовлення за 1-3 дні!

icons-03

Розробимо дизайн з нуля

Переваги страхових карток з пластику

Останнім часом все більшого поширення набуває страховий поліс у вигляді пластикової картки. По суті це дублікат звичайного поліса. Він виконує ті ж функції, що і документ, роздрукований на папері. При цьому, використання страхових карток із пластику не тільки спрощує роботу зі страховою компанією, але і позитивно позначається на її іміджі.

Крім страхової функції, картка частково є персоніфікованим документом, пред’являючи який, власник може розраховувати на деякі бонуси або знижки (наприклад, дисконт на оформлення наступних полісів, отримання прав на будь-які розширені послуги).

Безсумнівною перевагою пластикових страхових карток є зручність використання. Зрозуміло, що паперовий документ ненадійний носій інформації. Він займає набагато більше місця і вимагає більш дбайливого поводження, ніж пластикова картка, яку можна носити в гаманці, в сумочці або в кишені. Папір чутлива до умов зберігання, досить короткочасного впливу вологи, щоб документ отримав незворотні пошкодження. Не варто забувати і про вплив сонячних променів. Поліс в паперовому варіанті при частому використанні втрачає привабливість, швидко пошарпується і приходить в непридатність. З пластиковою карткою такого не станеться.

У разі виникнення страхового випадку (а це, як правило відбувається несподівано), варто мати при собі поліс. Навряд чи ви будете носити з собою кейс з документами, тоді як кожен зможе зберігати в гаманці пластикову картку, яка за розмірами нічим не відрізняється від дисконтної картки або банківської.

Більшість страхових компаній практикує роздачу пластикових карток, як доповнення до паперового полісу. У той час, як паперовий носій з печатками і підписами буде зберігатися в надійному місці, ви зможете мати під рукою пластиковий аналог.
пластикові страхові картки
На пластиці буде міститися корисна інформація: не тільки дані поліса і відомості про власника, а й, наприклад, перелік дій, які необхідно виконати при настанні форс-мажорних обставин. Саме тому, підтверджена актуальність пластикових карток при страхуванні транспорту, нерухомості, життя і здоров’я.

Особливості виготовлення страхових карток

Оскільки для страхових компаній важливо знати детальну інформацію про клієнтів, вони пропонують картки, на яких розміщені відомості, необхідні для ідентифікації. Так, крім роздрукованих персональних даних клієнта, може бути присутня інша корисна інформація, що зберігається на магнітній смузі або у вигляді штрих-коду.

Для обробки даних, страховикам достатньо знати:

  • Номер страхового поліса.
  • Дані клієнта (ПІБ, дата народження).

Додаткові способи персоналізації та захисту можуть включати в себе:

  • Смугу для зразка підпису.
  • Ембосування (продавлені символи і текст).
  • Голографічну наклейку.

Крім зазначених деталей, друк пластикових страхових карток може мати на увазі нанесення інформації про саму компанію-страховика, щоб при виникненні страхового випадку, клієнт компанії знав куди потрібно звернутися в першу чергу. Також бажано наявність даних про умови використання програм страхування.

Бажаючим замовити пластикові страхові картки слід пам’ятати, що останні є відмінним засобом реклами. Роздача таких карток дозволяє значно розширити коло клієнтів, оскільки власники зможуть продемонструвати їх своїм друзям і колегам, і можливо зацікавити у використанні послуг компанії. Відповідно слід приділити максимум уваги дизайну оформлення.

Фахівці компанії «100 Карт» раді надати будь-яку допомогу в підготовці та виготовленні страхових карток. Ми займаємося друком карток будь-яких типів і пропонуємо повний цикл виробництва, починаючи від створення макета до відправки готового продукту замовнику. Приймаються замовлення на будь-які кількості карток, незалежно від обсягу, в тому числі на друк навіть невеликих разових партій. Більш точно обговорити ціни, терміни та інші умови виготовлення ви можете, зв’язавшись з нашими фахівцями.