Новини та статті

Клубні пластикові картки: навіщо вони потрібні?

клубные карты

Клубні картки на пластику - в чому їх вигода?

Клубні пластикові картки являють собою пластикові поліграфічні вироби, які підтверджують приналежність власника до певної спільноти. Вони дають ряд переваг у вигляді знижок, заохочень та інших вигідних пропозицій членам того чи іншого клубу.

Для яких цілей можна використовувати клубні картки?

клубні карткиКрім ідентифікації особи, така картка здатна:

  • Бути пропускним посвідченням. На ній розміщують фотографію для швидкої і безпечної ідентифікації власника.
  • Служити в якості платіжної картки, яку використовують для внутрішніх розрахунків;
  • Використовуватися як бонусна накопичувальна або знижкова картка.

Клубні карти на пластику містять необхідну інформацію про клієнта. Це дозволяє наочно відстежувати частоту відвідування організації або клубу, стежити за обсягами придбаних послуг і товарів. На основі зібраних даних можна зробити об’єктивний висновок про затребуваність пропонованого продукту і вжити необхідних заходів для поліпшення купівельної активності.

Яким організаціям може стати в нагоді друк клубних карток?

Друк клубних карток і подальше їх впровадження в систему допомагає вести статистику і враховувати динаміку споживання. Наявність персональних даних про клієнтів дає можливість вибудувати продуктивний зворотний зв’язок, щоб зацікавити споживача своїм продуктом або послугою.

Сьогодні такі карти знайшли застосування в:

  1. Спортивних закладах та спеціалізованих клубах за інтересами.
  2. У косметичній сфері (салонах, парфумерних магазинах);
  3. У роздрібних магазинах, які спеціалізуються на продажу певного виду товарів.
  4. Кафе, ресторанах та інших закладах дозвілля.

Для ведення бізнесу пластикова інформаційна картка служить відмінним інструментом взаємодії. Крім цього, наявність у компанії клубної картки викликає довіру у клієнта, підкреслює авторитетність і респектабельність організації.

Клубні та знижкові карти: в чому відмінність?

клубні карткиКлубна картка дає можливість отримати доступ до послуг конкретної спільноти. Вона використовується для ідентифікації даних і пропуску на територію закладу: нічного клубу, фітнес-центру, салону краси.

Знижкова каркта відкриває клієнту доступ до програми лояльності компанії. Це означає, що при купівлі товару на певну суму споживач отримає обумовлену знижку або бонуси, якими зможе скористатися згодом.

Де замовити клубні пластикові картки?

Замовити якісний і швидкий друк пластикових карт ви можете на сайті поліграфічного центру “100 Карт”. Ви можете замовити клубну пластикову картку за індивідуальним ескізом, який буде відповідати іміджу Вашої компанії. Завдяки наявності високотехнічного обладнання, тираж виготовляється від одного до 3-х днів і доставляється по Україні Безкоштовно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *