Новини та статті

Картхолдери – презентабельність та імідж

картхолдеры - имидж компании

Як картхолдери можуть допомогти бізнесу

[/vc_row vc_column]

Картхолдер – сучасний аксесуар, який використовують для презентації промо-матеріалів та пластикових карток різного призначення. Знижкові або дисконтні картки, подарункові сертифікати, оформлені за допомогою картхолдера, мають додаткову привабливість і виглядають стильно та презентабельно. Особливо ефектно він виглядає, якщо конструкція упаковки ретельно опрацьована, має унікальний дизайн і виготовлена ​​з якісного картону або дизайнерського паперу.

Переваги власника карток

картхолдери - імідж компаніїВиріб виготовляють у вигляді невеликої папки, буклета, книги або листівки, де всередині розміщується картка. Картхолдери виконують із щільного картону, на який за допомогою друку наноситься будь-яке зображення, текстова інформація, графічні елементи, рекламна інформація про знижки та акції, умови програм лояльності тощо. Така реклама одразу привертає увагу, запам’ятовується та добре працює як маркетинговий інструмент. Грамотний дизайн власника, виконаний у єдиному корпоративному стилі з дотриманням фірмових кольорів та символіки, позитивно впливає на імідж компанії. Креативні дизайнерські рішення та нестандартний підхід до оформлення дають можливість виділитися на тлі конкурентів та залишити у потенційних клієнтів приємне враження.

Конструктивне рішення картхолдера

Виготовлення кардхолдерів здійснюється у друкарні на професійному поліграфічному устаткуванні, завдяки якому можна реалізувати практично будь-які ідеї щодо оформлення власників. Вони можуть бути стандартних та нестандартних розмірів з різним способом кріплення картки: за допомогою клейової точки, спеціальних прорізів, кишені чи конверта. Для виробництва упаковки використовують якісний щільний картон, дизайнерський чи крейдований папір. Завдяки достатній щільності, виріб добре захищає пластикову картку від невеликих механічних пошкоджень та подряпин.

На картхолдери друк може наноситися кількома методами:

  • Цифровим або офсетним способом;
  • УФ-друк;
  • Шовкографія.

Додатково на поверхні утримувача можна використовувати ламінацію, тиснення, конгрев, вибірковий УФ-лак, трафаретний друк. Ефектність конструктивного рішення та дизайну картхолдера обмежується лише бюджетом на виготовлення упаковки та дизайнерською думкою розробника.

[/vc_column]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *