Новини та статті

Як викрасти інформацію з безконтактної картки?

как похитить информацию с карточки

Чи реально заволодіти інформацією з картки?

Якщо коротко – то ніяк. Такі картки є високоточними та технологічними, мають кілька ступенів захисту від шахрайських дій та чудово справляються з покладеними на них завданнями.

В основу концепції безконтактної картки було закладено механізм роботи пропускних карток метрополітену: завдяки миттєвій технології зчитування інформації про наявність або відсутність коштів на ній не утворювалися черги на вході в метро, ​​що помітно відбивалося на якості поїздок та на трафіку.

Карти на чіпі: переваги використання

Популярність пластикових карток щорічно зростає, сфера застосування збільшується з величезною швидкістю. Їх використовують для проїзду в транспорті, ліфті, як пропуск на роботу або спортивний зал, для допуску до комп’ютерних ігор.

Використання дисконтних безконтактних карток – це зручно і практично, тому що на карті зберігається особиста інформація про людину, що підтверджує її особистість, і пристрій для зчитування карток блискавично обробляє дані, що надійшли. Немає потреби витрачати час на реєстрацію, заповнення особистих даних, підтвердження особи – вся інформація вже знаходиться усередині пластикового носія.

Зі збільшенням попиту на безконтактні картки покращується також технологія їх виробництва, що дозволяє робити вироби ще міцнішими, надійнішими та стійкішими до механічних деформацій. Вони мають довгий термін використання, аж до того моменту, поки чіп не зітреться від часу і його неможливо буде вважати.як викрасти інформацію з картки

Серед переваг карток з чіпом також варто відзначити:

  • Надійність;
  • Практичність використання;
  • Довгий термін експлуатації;
  • Широку сферу застосування;
  • Зручність використання;
  • Необмежений термін зберігання інформації на носії;
  • Високий ступінь захисту інформації від злому, викрадення та шахрайських дій.

Чому використання таких карток є безпечним?

Виготовлення безконтактних карт – досить відповідальний процес, що вимагає уваги та ретельності. Саме завдяки методу створення та унікальним технологіям захисту сьогодні такий вид карток визнаний одним із найбезпечніших та захищених.

Дисконтні вироби з чіпом виготовляються методом пресування пластин із міцного пластику під впливом температури. Між пластинами розміщується мікрочіп. Для виробництва карток з мікрочіпом використовують стійкий до зносу пластик. Відсутність необхідності вставляти картку в рідер та бездротова технологія зчитування забезпечує смарт-карткам тривалий час служби.

Безконтактні картки мають високий рівень безпеки, оскільки зашифрована інформація захищається системою ключів доступу. Замовити безконтактні картки можна з різними видами чіпів. Вироби оснащуються мікрочіпами Mifare та Em-marine. Для шифрування персональної інформації про носій картки у пропусках або системах доступу використовується технологія кодування Mifare. Для звичайних пластикових карток застосовують стандарт Mifare Classic, для надлегких карток – Mifare Ultralight. Мікрочіпи з кодуванням Em-marine підходять для виготовлення електронних ключів. Завдяки сучасним технологіям, безконтактні карти є гарантом безпеки та захищеності від різного роду шахрайських маніпуляцій та надійно зберігають інформацію про свого власника.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *