Новини та статті

Чи можна використовувати у вашому бізнесі картки-брелоки?

карточки брелки для бизнеса

Чи підійдуть вам міні-картки?

Картки брелока або 3 тег картки – це невеликі пластикові вироби, які доповнюють основну накопичувальну картку. Це зручний та перевірений часом спосіб взаємодії покупця з клієнтом, тому що в цьому випадку простежується позитивна маркетингова тенденція та закономірність:

  • Маленький брелок кріпиться до зв’язування ключів, що є гарантією того, що клієнт не забуде його вдома.
  • Вироби розраховані на три особи, тобто на стандартну сім’ю, маму, тата та дитину. Коли кожен член сім’ї має свою картку, що прив’язана до загальної, дисконтної, накопичення бонусів відбувається набагато швидше.
  • Брелки-картки допомагають не тільки клієнту, а й компанії, підвищуючи її популярність та впізнаваність. Вони стимулюють зацікавленість у покупців та дають можливість більшій кількості людей скористатися товарами чи послугами продавця.

Для чого потрібні міні-картки?

По-перше, вироби допомагають залучити більше цільової аудиторії та поширити інформацію про компанію, зарекомендувати та наголосити на вигідних умовах покупки. По-друге, пропонуючи доступну вартість та бонусні програми, компанія зміцнює свої позиції серед різних верств населення, з різним достатком і перевагами, що робить її більш конкурентоспроможною.картки брелоки для бізнесу

За допомогою брелків можна:

  • збільшити реалізацію товару і, відповідно, підвищити обсяг продажу;
  • приєднати якомога більше клієнтів до дисконтних програм;
  • дізнатися актуальні переваги клієнтів, щоб розробити нові вигідні пропозиції та привернути до себе аудиторію.

Де найчастіше використовуються вироби?

Замовляти виготовлення карток брелків особливо вигідно фірмам, які пропонують своїм відвідувачам дисконтні програми, тобто фіксовану знижку, накопичувальну або бонусну . Відповідно, використання міні-карток підігріває інтерес споживача до товару, оскільки він розраховує заощадити та отримати більше товару за меншу суму.

Тому, використання пластикових виробів буде особливо актуальним для:

  • Мереж магазинів оптової та роздрібної торгівлі;
  • Компаніям, що надають певні послуги: автомобільним заправкам та мийкам, спортзалам, фітнес-центрам.

Друк 3 тег карток брелків складає основі основний пластикової карти. Після виготовлення стандартного зразка спеціальною висічкою наноситься перфорація для безпечного розламування брелоків. Для зручності носіння на зв’язці ключів у міні-картках роблять невеликий отвір. Такий варіант дисконту дуже зручний і практичний: він дозволяє покупцеві тримати картку під рукою і користуватися її при необхідності під час відвідування маркету або закладу, який видав накопичувальну картку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *