Новини та статті

Де використовують стікерпаки?

где используют стикерпаки

Як можна використовувати наклейки?

Стикерпак – це комплект невеликих зображень, надрукованих на плівці, що самоклеїться. Вони об’єднані між собою однією спільною темою та стилем виконання. Популярністю користуються набори з героями серіалів, фільмів та мультфільмів, персонажів коміксів, комп’ютерних ігор, а для цілей бізнесу як зображення можуть бути обрані логотип, елементи брендингу та інші графічні малюнки, що мають відношення до діяльності компанії.

Як і навіщо використовуються стікерпаки

Стікерпакі – один із видів сучасної поліграфії. Яскраві тематичні наклейки привертають увагу і можуть бути гарним інструментом маркетингового просування. Їх широко використовують для оформлення інтер’єру, предметів меблів і техніки, продукції ручної роботи, впізнаваності малого та середнього бізнесу та ін. Залежно від сфери застосування наклейок, вони можуть нести різне функціональне значення, наприклад: де використовують стікерпаки

  • Стикерпак надрукувати можна для брендування банок та коробок з крафтовою продукцією. Будь-які заготовки з домашнім варенням, медом, спеціями та іншим вмістом завдяки наклейкам набудуть оригінальності та впізнаваності, зацікавлять потенційного споживача. Також стікерпаки вигідно виглядатимуть при оформленні упаковки для свічок ручної роботи, мила тощо
  • У бізнесі стікерпаки застосовуються як елемент фірмового стилю, який допомагає креативно демонструвати бренд. У співробітників такі наклейки зміцнюють корпоративний дух, а клієнтам є цікавим доповненням іміджу компанії. На них можна розміщувати логотип фірми, контактну інформацію, дані про місце розташування, декоративні зображення, що дають уявлення про те, чим займається компанія.
  • Для декорування гаджетів або предметів щоденного використання. Найбільшого поширення стікерпаки набули у домашньому побуті для оформлення телефонів, ноутбуків, блокнотів, записників, музичних інструментів тощо. За допомогою наклейок легко виразити свою індивідуальність, підкреслити смакові уподобання, виділитися серед суспільства.

Виготовлення стікерпаків продовжує бути популярним і ще довго не втратить своєї актуальності. Такий креативний підхід до поліграфічної продукції оцінили багато споживачів і все частіше замовляють дизайн та друк тематичних наборів для особистого та корпоративного використання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *