Новини та статті

3 поширені міфи про картки з магнітною смугою

3 миф о картах с магнитной полосой

Які існують міфи про магнітні картки?

Пластикові картки з магнітною смугою давно стали незамінним атрибутом повсякденного життя. Їх використовують для посвідчення особи як картки доступу, в якості подарункового сертифіката або дисконту на отримання знижок. Магнітні картки набули популярності завдяки:

  • простість використання,
  • компактним розмірам та зручності носіння,
  • швидкість зчитування.

Незважаючи на всі переваги, які дає картка, серед користувачів існує кілька поширених міфів щодо її експлуатації. Наприклад, багато власників впевнені, що магнітна смуга може розмагнічуватися, виріб псуватиметься від вологи, а зловмисники за допомогою сучасних технологій можуть відстежити власника картки. Всі ці твердження, не більше, ніж помилки, які спростовують виробники карток. 3 міф про карти з магнітною смугою

Міф 1: розмагнічування картки

Вважається, що під дією магнітного поля, що виникає від мобільного телефону або магнітної кнопки гаманця, карта непридатна. Але це зовсім не так. Щоб розмагнітити смугу необхідний потужний побутовий магніт, проведення зварювальних робіт поряд із карткою або спеціальні пристрої, що застосовуються для розмагнічування товарів. Телефон та інші аксесуари не можуть створювати достатнє поле, здатне впливати на продукт. Також абсолютно безпечно носіння кількох магнітних карток в одному портмоні.

Міф 2: вплив вологи на картку

Всупереч поширеній думці, картка не втрачає своїх властивостей під дією вологи. Виріб надійно захищений із двох сторін міцним покриттям, який не пропускає рідину та утримує її на поверхні. Тому, перш ніж замовити картку з магнітною смугою, слід переконатися у якості ламінації.

Міф 3: через карту можна відстежити користувача

Безпека даних користувачів магнітних карток завжди знаходиться у компаній на першому місці. Тому відстежити носіїв дисконтних карток неможливо. Інформація про власників зашифрована та зберігатиметься в базі компанії, яка видала виріб. Усі дані про скоєні покупки, знижки або лічені дані не можуть бути відстежені сторонніми особами.

Таким чином, магнітні картки цілком надійні, міцні в експлуатації та значно спрощують життя своїм власникам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *