Новини та статті

Як не пустити ворога в хату – пластикові перепустки та бейджі на варті бізнесу

безопасность доступа с пластиковыми картами

Системи безпеки та бізнес

Сучасні реалії такі, що питання безпеки – одне з пріоритетних для кожного українця. Це стосується як цивільних осіб, так і представників бізнесу, що продовжує працювати. Численні підприємства, промислові компанії, виробництва, державні установи стали ретельніше підходити до перевірки співробітників та сторонніх осіб, які працюють або відвідують дані організації. Такий підхід пов’язаний із ймовірністю промислового шпигунства, диверсіями тощо. Щоб убезпечити керівництво та колектив компанії та “не пустити ворога до хати” слід приділити особливу увагу декільком рівням захисту. Один із них – ідентифікація людини за допомогою пластикового посвідчення особи.

Сфера застосування та види посвідчень

Пластикові посвідчення для клієнтів, постачальників та відвідувачів компанії можуть бути разовими чи багаторазовими. Щоб забезпечити контроль доступу на підприємство, розпізнавання персоналу компанії, для обліку робочого часу використовуються спеціальні картки доступу або бейджі з печаткою. Магнітний пропуск може бути оснащений безконтактним чипом або без нього. Електронна картка з накопичувачем дуже надійна і підробити практично неможливо. Тому, друк пластикових перепусток краще замовляти одразу із вбудованим носієм інформації.

Переваги та види пластикового пропуску з чіпом

Пластикові безконтактні картки RFID – поліграфічні вироби, в конструкцію яких вбудований мікропроцесорний носій інформації. Такий чіп містить більше даних, ніж магнітна смуга або інші подібні накопичувачі. Перепустки з чіпом мають низку незаперечних переваг, серед яких:

  • гарантія виняткової захищеності через неможливість підробити картку;
  • стійкість до механічних пошкоджень та зносу;
  • зручність у застосуванні;
  • нанесення на поверхню виробів символіки компанії та іншої необхідної інформації.

безпека доступу з пластиковими картками

Щоб надрукувати перепустки використовують міцний пластик та один з типів безконтактних носіїв:

  • Em-marine – чіп із унікальним кодом, який зчитується за допомогою спеціальної системи контролю доступу. Накопичувач містить номер, за яким система розпізнає та ідентифікує власника пропуску.
  • Mifare – на носії вже розміщено дані про власника картки та його персональний номер. Такі вироби захищаються додатковими ключами безпеки та використовуються на підприємствах із суворим контролем обліку відвідувачів. Посвідчення з чіпом Mifare можна перепрограмувати, але не можна дублювати, що робить перепустку особливо надійною.

Таким чином, повсюдно застосовуючи пластикові бейджі та пропуски з чіпом для розпізнавання особи людини, можна забезпечити високий рівень захисту компанії від проникнення на території організації небажаних гостей.

Leave a Reply