Новини та статті

Бейджі для волонтерів – реалії воєнного часу

бейджи для волонтеров

Пластикові посвідчення для волонтерів та волонтерських організацій

Значний розвиток волонтерського руху посідає періоди загострення кризових ситуацій у соціумі. Сьогодні Україна зіткнулася із наймасштабнішою хвилею волонтерського руху за всі роки своєї Незалежності. Добровольці нон-стоп допомагають українській армії речами, продуктами харчування, медикаментами, спорядженням, розвитком військової інфраструктури. Крім цього, вони займаються розміщенням, гуманітарною допомогою, акліматизацією на нових місцях тимчасово переміщених осіб та переселенців із різних регіонів країни.

При волонтерському супроводі або при наданні адресної допомоги необхідні спеціальні бейджі-посвідчення для впізнаваності працівника волонтерського центру та його відкритості, а також щоб уникнути шахрайських дій щодо незахищених громадян та військових. Бейджі для волонтерів також допомагають в ідентифікації у складних польових умовах, при доставці допомоги у місця дислокації військових частин.
бейджі для волонтерів

Які бейджі для волонтерів краще вибрати

У повсякденному житті для виробництва бейджів, як правило, використовуються пластикові кишеньки з вкладишами, де вказані дані про людину та організацію, до якої він належить. Але, для виготовлення волонтерських бейджів краще вибирати міцний пластик, на яких за допомогою гравіювання, різання чи друкування стійкими емалями наноситься необхідна інформація. Пластикові бейджі відрізняються високою надійністю, стійкістю та міцністю, а написи – не стираються та не вигорають. Вони більш якісні та добре підходять для щоденного використання в інтенсивних умовах експлуатації..

Сучасні технології дозволяють наносити на пластик не лише текст, а й здійснювати повнокольоровий друк фотографій. Подібна персоналізація захищає від підробок і робить їх недоцільними. Замовлення бейджиків для волонтерів може містити штрих-коди, що вбудовуються. Вони допомагають не лише ідентифікувати власника бейджу, а й отримати більш детальну інформацію про нього. Також такі бейджі можуть служити перепусткою на територію волонтерського центру, якщо той оснащений необхідним пристроєм для зчитування..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *