Новини та статті

Візитки та імідж компанії

пластиковые визитки и имидж компании

Як впливають візитки на образ компанії?

Персональні візитні картки фірми – один з найефективніших маркетингових способів просування. Пластикові візитки являють собою невеликі картки, на яких розміщена важлива контактна інформація. Вона стимулює клієнта звернутися до послуг фірми, так як всі необхідні дані завжди будуть у нього під рукою.

Друк візиток на пластику: чому мати якісні картки важливо для прогресивних компаній?

Візитка – це створення позитивного іміджу компанії. Ретельне опрацювання унікального макета з використанням оригінальних кольорів і шрифтів дозволяють сформувати фірмовий образ, а також виділитися серед більшості інших організацій з аналогічним видом діяльності. Підвищуючи конкурентоспроможність, компанія стає впізнаваною, а наявність візитних карт викликає довіру серед споживачів.

пластикові візитки та імідж компаніїІнформація, представлена на візитці, дозволяє клієнту зайвий раз не роздумуючи вибрати ваші послуги. Йому не потрібно буде займатися пошуком інформації, вибирати серед фірм-конкурентів, а досить набрати номер телефону або перейти на вказаний на візитці сайт. Такий маркетинговий хід дає компанії з візитними картками явні переваги і дозволяє збільшити постійну клієнтську базу.

Друк візиток на пластику: чому краще використовувати цей матеріал?

Деякий час тому в якості матеріалу для друку використовувався щільний папір або картон. Але, з часом, пластик став кращою поверхнею для нанесення інформації, і на це є кілька об’єктивних причин:

 • Він довговічний, не схильний до впливу негативних факторів і механічних впливів.
 • Матеріал недорогий у використанні, тому надрукувати пластикові візитки економічно вигідно як для поліграфії, так і для замовника.
 • Пластик не псує якість зображення, зберігає яскравість кольору протягом тривалого часу.

Крім цього, пластик виглядає дорого і презентабельно. Матеріал не вигоряє під впливом сонячних променів, не тьмяніє з часом і не промокає при контакті з рідиною. Якщо з карткою трапиться форс-мажорна ситуація, чіткість і яскравість картинки ніяк не постраждає.

Де можна замовити друк візитних карток за доступною ціною?

На сайті компанії “100 Карт” ви можете замовити друк індивідуальної візитної картки. Досвідчені фахівці допоможуть з розробкою макета – це допоможе викликати у споживача інтерес до вашої діяльності за рахунок правильно продуманих кольорових рішень, композиції і текстового оформлення. Наявність спеціалізованого обладнання гарантує відмінну якість друку і дотримання обумовлених термінів виконання.

One thought on “Візитки та імідж компанії

 1. Валерій says:

  Доброго дня.
  Ви виготовляєте візитки стандартного розміру або є можливість замовити свій? Мене цікавить розмах сторін 80х120.
  А також, товщина пластика. Вона така ж, як у банківських?
  І найголовніше питання, наскільки складний малюнок ви можете нанести на пластик?
  Справа в тому що я художник і хочу виготовити для своїх фанатів, продукцію зі своїм дизайном.
  Дякую вам за відповідь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *