Новини та статті

Що таке безконтактна картка?

що таке безконтактні картки

Що таке і чому так зручні безконтактні пластикові картки

На сьогоднішній день не існує людини, яка не була б знайома з безконтактною технологією оплати або бездротовою передачею інформації. Безконтактні картки, які є різновидом пластикових карток, використовують практично в будь-якій сфері. Картки застосовують для оплати, доступу в приміщення, ліфти, в транспорті, для бізнесу, акцій, знижок та інших послуг.

Що таке безконтактні картки

Безконтактні пластикові картки – це інструменти, в яких поєднуються практичність і зручність пластикового аксесуара з сучасними електронними технологіями. На кожній картці зашифрована необхідна інформація, різного призначення, і особливий ключ, що захищає ці дані. Принцип роботи безконтактних пластикових карток полягає в системі зчитування, що не потребує вставляти картку в пристрій. Необхідно просто доторкнутися карткою до поверхні рідера – дані будуть зчитані, а доступ отриманий. Бездротовий спосіб зчитування захищений від можливих помилок, які часто виникають при зчитуванні карток з магнітною стрічкою, яка стирається при тривалому використанні.

Види безконтактних карток

Смарт-картки для бездротового зчитування незамінні в різних областях застосування:

  • електронні перепустки
  • карти для відкриття дверей
  • ключ-карти для приватних ліфтів
  • дисконтні картки
  • проїзні для метро і транспорту

На заміну старим картонним перепусткам прийшли електронні, які випускають у вигляді пластикових карток. Картки доступу безконтактні значно скоротили час, який був потрібний раніше на внесення інформації про співробітника, що перетинає прохідну, і на відкриття ключем приміщення. Бездротовим способом зчитування також користуються різні організації, презентуючи клієнтам дисконтні картки з метою підвищення привабливості бренду. У сфері міського транспорту і метро безконтактні картки успішно замінили звичні квитки і жетони.

Виготовлення безконтактних карток

що таке безконтактна карткаДля виготовлення карток з мікрочіпом використовують міцний і стійкий до стирання пластик. Термін служби пластикових карток довше завдяки бездротовій технології зчитування, при якій немає необхідності вставляти картку в рідер. Смарт-карти забезпечені високим рівнем безпеки – зашифровані дані захищені системою ключів доступу. Це знижує можливість підробки безконтактних карток.

У смарт-картках використовуються чипи двох видів – Mifare і Em-marine. Технологію кодування Mifare застосовують для шифрування персональної інформації при виготовленні карток доступу або персональних перепусток. Існують два стандарти цієї технології – Mifare Classic і Mifare Ultralight. Перший підвид кодування використовується при створенні звичайних пластикових карток, а другий – для виготовлення надлегких карток. Мікрочіпи, кодовані Em-marine, використовують для виготовлення електронних ключів – така технологія кодування проста, функціональна і більш затребувана.

Замовлення безконтактних карток та іншої поліграфії

Якщо необхідно створити новий дизайн поліграфії або виготовити пластикові картки з мікрочіпом, замовити вироби можна в компанії “100 карт”. Наші фахівці з графіки уважно вислухають побажання замовника і розроблять привабливий дизайн для безконтактних карток. Фахівці компанії оперативно виконають якісний друк будь-якого тиражу і закодують мікрочіпи карт без помилок. Оформити замовлення безконтактних карток, а також доставку готових виробів «Новою Поштою» допоможуть менеджери сайту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *