Новини та статті

Історія появи візитних карток

история визиток

Як з'явилися візитки

Кожна людина хоча б раз у своєму житті отримував візитку з контактними даними будь-якої компанії або певного фахівця, проте не всі знають історію походження цього типу поліграфічної продукції. Спочатку візитні карти призначалися для того, щоб повідомити другу, знайомому або колезі про бажання відвідати його. При цьому на картці вказувалася інформація про місце, час і людину, якого потрібно очікувати.

Перші візитки – витоки з Стародавнього Китаю

Багато хто вважає, що перші візитки були розроблені англійцями, французами або німцями, але це зовсім не так. Вперше візитні картки почали використовуватися ще 2,5 тисячоліття тому в Стародавньому Китаї. Вироби представляли собою невеликі дерев’яні дошки, на які акуратно наносилися ієрогліфи. Надалі китайці змінили матеріал, почавши виготовляти візитки з натурального шовку. На поверхню майстром наносилася інформація про людину, мету візиту і час зустрічі. Кожна візитна картка була унікальною, а її виготовлення було трудомістким, тому вироби вважалися атрибутом знаті і аристократії того часу.історія візиток

В Європі візитки з’явилися лише в XVII столітті і також були ексклюзивом. Європейці почали використовувати для виготовлення візитних карток щільний папір і картон, а також упаковували їх в конверти для розсилки одержувачам. Через два століття вироби стали оформляти більш витончено: використовувалися різноманітні вишукані гравюри, живопис та орнаменти – майстри почали приділяти особливу увагу дизайну.

Сучасні візитки: атрибут успішного бізнесу

Сьогодні візитною карткою складно когось здивувати або вразити: виріб перестав бути елементом розкоші і стало доступним для кожного бажаючого. Завдяки розвитку промисловості і появі сучасних технологій виробництво візиток здешевилося. Сучасні візитні карти виготовляють з різних матеріалів: щільного картону, пластмаси, металу і деревини. Пластикові візитки користуються найбільшою популярністю, так як є довговічними і відрізняються доступною вартістю. Серед переваг виробів:

  • Статусність. Візитки на пластику дуже вигідно підкреслюють респектабельність власника.
  • Висока інформативність. На візитних картах вказується вся необхідна інформація про людину або компанію: назва/ім’я та прізвище, спеціальність або профіль діяльність, адреса, контактний номер і сайт.
  • Оригінальні дизайнерські рішення. Краще звернутися за допомогою дизайнерів, так як вони зможуть грамотно розробити дизайн відповідно до ваших уподобань. Неправильне оформлення загрожує не залученням клієнтів, а навпаки-їх відлякуванням.
  • Доступна вартість. Ціна партії візиток визначається обраним матеріалом, типом друку і обробки. При цьому послуга не є дорогою, якщо порівнювати з іншими об’єктами реклами.
  • Відмінна якість. Завдяки сучасним технологіям якість друку і передача кольорів зображення і тексту на вищому рівні.
  • Тривалий термін служби.

Ще одна перевага візитки-компактність. Завдяки невеликим розмірам вона поміщається в гаманець або в кишеню, тому людина завжди може отримати необхідну інформацію про власника візитної картки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *